Call for papers maatschappelijk special issue NJLP 2021

by Admin on september 17, 2020

Het Netherlands Journal of Legal Philosophy heeft een call for papers voor een maatschappelijk special issue. Het thema is het solidariteitsbeginsel tijdens en voorbij Covid-19. Meer informatie is hier te vinden: Special Issue NJLP The principle of solidarity during and beyond Covid19 (pdf). 

Let op: de call for papers is verlengd – tot 1 december kunt u uw abstracts indienen; in december hoort u of u uitgenodigd wordt voor een bijdrage. Het kan gaan om kortere stukken van 4000 woorden of langere tot 10.000 woorden. De eerste versie dient bij de redactie van het special issue (Wouter Veraart, Lukas van den Berge, Anthony Duff) binnen te zijn op 1 mei 2020 (voor presentatie tijdens de voorjaarsvergadering op 18 juni 2021); de definitieve versie van het paper dient ingediend te worden voor of op 1 september 2021.

Deze post is ook beschikbaar in: Engels

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: