Oproep aan rechtsfilosofen die sinds 2021 een vaste aanstelling hebben gekregen op UD-niveau

by Admin on februari 19, 2024

Oproep aan rechtsfilosofen die sinds 2021 een vaste aanstelling hebben gekregen op UD-niveau
Mede door de Corona periode hebben velen van ons wellicht het zicht verloren op rechtsfilosofen die de afgelopen jaren een vaste aanstelling hebben gekregen. Daarom zal de volgende vergadering van de VWR begin juli 2024 voor een deel gewijd zijn aan een kennismaking met recent aangestelde vaste staf op UD-niveau. Als u na januari 2021 een vaste aanstelling heeft gekregen als rechtsfilosoof bij een van de faculteiten en u uw onderzoek zou willen presenteren, stuur dan voor 20 maart aanstaande een bericht aan de secretaris van de VWR, Luigi Corrias (l.d.a.corrias@vu.nl), en geef daarbij kort aan op welk terrein uw onderzoek zich bevindt. De vorm van de kennismaking wordt mede bepaald door de aanmeldingen.
Er is ruimte voor maximaal vijf presentaties. Indien noodzakelijk zal er een selectie plaatsvinden.

Deze post is ook beschikbaar in: Engels

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: