Vacature: Docent-onderzoeker Recht, filosofie en technologie – VU Amsterdam

by Admin on maart 22, 2024

Wil jij promotie-onderzoek doen naar fundamentele vragen op het snijvlak van recht, filosofie en technologie? En wil jij onderwijs geven in rechtstheoretische vakken en je ook als docent verder ontwikkelen? Als docent-onderzoeker bij de afdeling Rechtstheorie en rechtsgeschiedenis combineer je onderwijs en promotieonderzoek. Je geeft 50% van je tijd onderwijs in rechtstheoretische vakken in de bacheloropleidingen Rechtsgeleerdheid en Law in Society en diverse masteropleidingen van Rechtsgeleerdheid en Wijsbegeerte. De overige 50% van je tijd besteed je aan vernieuwend en fundamenteel juridisch en rechtsfilosofisch onderzoek over een actueel technologisch vraagstuk, waarmee je binnen acht jaar een promotietraject afrondt.

Zie hier voor meer informatie.

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: