VWR Promovendibijeenkomstenreeks ’23-’24

by Admin on september 19, 2023

Beste promovendi in de rechtsfilosofie en/of rechtstheorie,

Het academisch jaar is weer van start gegaan! Ook dit academisch jaar zal de VWR weer mooie bijeenkomsten organiseren voor promovendi in de rechtsfilosofie en/of rechtstheorie. We zullen beginnen met een bijeenkomst om elkaar (nog) beter te leren kennen op 21 september, van 13:00 – 15:00 in Muntstraat 2A, kamer 1.11 (Stijlkamer), Utrecht. Onder het genot van koffie of thee zullen we in een speeddate-setting met elkaar uitwisselen. Dus neem je pitch, laatste onderzoeksresultaten en/of verlammende onderzoeksvraag mee en sluit aan! Graag wel even aanmelden via r.h.bos@uu.nl.

Vanaf november zullen we tijdens de bijeenkomsten de ruimte bieden aan één of twee sprekers om (een deel van) hun proefschrift te presenteren en feedback uit de zaal te krijgen. Ximena trapt daarmee af op 23 november, van 15:00-17:00 in Tilburg.

Hopelijk tot 21 september in Utrecht!

Hartelijke groet,

Renetta Bos

Deze post is ook beschikbaar in: Engels

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: