Vacature: 2 docenten Grondslagen en Methoden van het Recht (0,8-1,0 fte) – Maastricht

by Admin on augustus 14, 2022

De capaciteitsgroep Grondslagen en Methoden van het Recht van de Maastrichtse Rechtenfaculteit heeft een vacature voor 2 docenten.

Uit de beschrijving op de Academic Transfer:

‘De Faculteit der Rechtsgeleerdheid, capaciteitsgroep Grondslagen en Methoden van het Recht zoekt twee docenten ter versterking van het docententeam.

U zult in eerste instantie onderwijs geven in het onderwijs in de Nederlandstalige vakken van de capaciteitsgroep (vakgroep), zowel in Maastricht als in Hasselt (België) aan de Universiteit Hasselt. Voorbeelden van dergelijke vakken zijn Rechtsgeschiedenis, Inleiding in het recht, Vaardigheden, Onderzoeksmethoden, Rechtsfilosofie, en Metajuridica. Naast het verzorgen van een rol als tutor in het Maastrichtse onderwijssysteem, behoort het begeleiden van bachelortheses tot de taak van de kandidaat.’

Meer informatie via deze link: https://www.academictransfer.com/en/316130/docent-grondslagen-en-methoden-van-het-recht-08-10-fte/

 

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: