VWR Wintervergadering 2023 – Oproep voor presentaties van promovendi – DEADLINE UITGESTELD

by Admin on november 3, 2022

De Wintervergadering van de Vereniging voor Wijsbegeerte van het Recht (VWR) vindt plaats op vrijdag 10 februari 2023. We zijn dan te gast bij de Vrije Universiteit Amsterdam, Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Afdeling Rechtstheorie en Rechtsgeschiedenis.

Zoals elke Wintervergadering van de VWR, nodigen wij ook dit keer promovendi uit om een presentatie te geven over hun onderzoek. Elke presentatie wordt gevolgd door een referaat ten einde discussie en debat op gang te brengen.

Promovendi die onderzoek doen op het gebied van de rechtsfilosofie en/of rechtstheorie kunnen een abstract (max. 300 woorden) indienen en suggesties voor mogelijke referenten doen door uiterlijk 13 januari te mailen naar Eric Boot (e.r.boot@uva.nl) EN Luigi Corrias (l.d.a.corrias@vu.nl). Plekken zijn beperkt en indien nodig zal er een selectie worden gemaakt uit de ingediende abstracts.

http://www.verenigingrechtsfilosofie.nl/

Deze post is ook beschikbaar in: Engels

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: