Studiedag “Menselijke maat” VSR – 25 november, 2022

by Admin on oktober 28, 2022

Op vrijdag 25 november organiseert de VSR (Vereniging voor de Sociaal-wetenschappelijke bestudering van het Recht), samen met de onderzoeksgroep conflict oplossende instituties, een studiedag met als thema: ‘Het discours over de ‘menselijke maat’: tussen retoriek en realiteit’.

Deze studiedag focust op het Studiedag Menselijke Maat Programma begrip ‘menselijke maat’ (oftewel: ‘maatwerk’) in relatie tot het functioneren van de overheid. De dag wordt gemodereerd door Dr. Anna Pivaty, Radboud Universiteit. De panelleden zijn:Dr. Nienke Doornbos, Universiteit van Amsterdam

Ms. Eline Linthorst, Erasmus Universiteit Rotterdam
Prof. Dr. Ashley Terlouw, Radboud Universiteit
Prof. Dr. Gijsbert Vonk, Rijksuniversiteit GroningenDr. Paulien de Winter, Rijksuniversiteit Groningen

 

Het programma vindt u hier.

We zien u graag op de Radboud Universiteit en aanmelden kan via een email naar: anna.pivaty@ru.nl

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: