Call for Papers – Contemporary Legal Theory

by admin on februari 29, 2016

The Postgraduate Program in Law van de Federal University of Rio de Janeiro doet een oproep voor papers voor het tijdschrift Contemporary Legal Theory. Het doel van het tijdschrift is het aanmoedigen van uitwisseling van eigentijds en interdisciplinair onderzoek op het gebied van rechtstheorie tussen Braziliaanse en buitenlandse onderzoekers.

Ieder issue bestaat uit drie secties:
1. Een algemene sectie van wetenschappelijke publicaties ontvangen via een systeem van “continuous flow”;
2. Een speciale sectie van wetenschappelijke bijdragen ontvangen via een call for papers onder de verantwoordelijkheid van een gastredacteur; en
3. mogelijk een extra sectie voor reviews, vertalingen, reacties en papers van genodigde auteurs.

Het thema van de eerste Special Section is “Science in Court”. De redactie ontvangt graag bijdragen die de groeiende rol van wetenschap bij de toepassing en interpretatie van het recht behandelen. Deze Special Section is onder redacteurschap van Professor Margarida Lacombe, van de Federal University of Rio de Janeiro en Professor Maria Clara Calheiros, van de University of Minho (Portugal).

Bijdragen kunnen opgestuurd worden naar tjc.ppgd.ufrj@gmail.com.Voor meer informatie, zie de website.

Deze post is ook beschikbaar in: Engels

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: